Blog

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i doświadczenia Kandydatów z sektora IT.

Zapraszamy do blogu HUB4IT

Historia HUB4IT

Po wielu latach doświadczeń w biznesie zdecydowaliśmy się na utworzenie firmy konsultingowej w zakresie rekrutacji do szeroko pojętej branży IT – HUB4IT.

Naszą główną działalnością jest łączenie odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów z indywidualnymi potrzebami klientów.

Pracujemy głównie dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw, nie boimy się jednak wyzwań płynących od dużych korporacji technologicznych.

Naszym celem jest szybka odpowiedź na wyzwania płynące od klientów, przy uwzględnieniu najwyższej jakości i wydajności rozwiązań rekrutacyjnych.

W zakresie naszych usług jest zarówno rekrutacja stała jak i wynajem personelu na godziny (body leasing).

Nasze usługi to:

  • Body-Leasing – wynajem programisty w rozliczeniu godzinowym
  • IT Team Delivery – dostarczenie całego zespołu programistycznego
  • Team Extension / Team Augmentation – poszerzenie kompetencji zespołu programistycznego
  • Managed Services - dostarczanie usługi lub kluczowego procesu w trybie ciągłym dla Klienta zewnętrznego
  • Rekrutacje stałe IT – usługa direct search pod kątem znalezienia najlepszego Kandydata na dane stanowisko według potrzeby klienta
  • Doradztwo w obszarze rekrutacji IT – konsultacje merytoryczne w zakresie ogólnie pojętych procesów w IT
  • Dodatkowo w naszym portfolio jest Sourcing Candidate List IT, czyli dostęp do informacji o naszych kandydatach, pojawiających się na bieżąco w prowadzonych rekrutacjach.

Nasze biuro znajduje się na Warszawskim Ursusie, w nowoczesnym biurowcu Ryżowa 49 Business Center.

Nie jest tajemnicą, że branża technologiczna w tym również i IT rozwija się najszybciej. Jako firma mamy ambitne cele aby zachęcać do współpracy wszystkie firmy, które stawiają właśnie na technologię i IT gdyż jesteśmy przekonani, że dzięki skorzystaniu z naszych usług pomniejszą swój dług technologiczny i wysycą potrzeby kadrowe w pionach IT, osiągając rok do roku coraz lepsze wyniki finansowe powiązane ze sprzedażą swoich usług lub produktów. 

Najtrudniejszym zagadnieniem jest wyszukiwanie i selekcja odpowiednich kandydatów pod poszczególne, często specyficzne projekty technologiczne. Dlatego właśnie, HUB4IT dokłada największych starań aby sprawdzić kompetencje twarde i miękkie wyselekcjonowanych Kandydatów.

Prowadzimy poszukiwania wielokanałowo, począwszy od naszych relacji na rynku, poprzez ogłoszenia na portalach dedykowanych programistom i pracownikom technologicznym, po bezpośredni direct search na zlecenie Klienta i udzielamy gwarancji biznesowej na rzecz rekomendowanych przez siebie Kandydatów.

Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, które powstają w stale i dynamicznie rozwijającym się rynku technologii.