Nasze usługi

Opracowujemy kompleksowo strategie na potrzeby procesów rekrutacyjnych, wykorzystując doświadczenie własne i doświadczenie Naszych najlepszych Kandydatów.

Body Leasing

Body Leasing – to jedna z najciekawszych usług, która zyskuje popularność w branży IT, oczywiście jeżeli odpowiada ona wymaganiom wszystkich stron. Dzięki tej usłudze, firmy zyskują czas pomijając klasyczny proces rekrutacji, oszczędzają pieniądze i zyskują dostęp do Kandydata, umożliwiając w ten sposób naturalną synergię wzajemnych potrzeb i oczekiwań w miejscu zwanym HUB4IT

To duża oszczędność czasu, pieniędzy i jednoczesna możliwość skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia specjalistów z konkretnej dziedziny, a dla nich samych możliwość zaznajomienia się z nowszymi wersjami języków programowania, technologią, systemami, narzędziami czy w końcu projektami, których oni sami są częścią.

Dla kogo usługa body leasing?

Body leasingiem to alternatywne pozyskanie pracowników dzięki outsourcingowi specjalistów. W praktyce jest to udostepnienie na rzecz konkretnej firmy, zgodnie z treścią zawartej umowy, pracowników stanowiących wsparcie bezpośrednie. Jest to niezwykle pomocne w projektach, które wymagają współpracy ze specjalistami z innych dziedzin niż ta, w której działa firma.

Nadrzędny cel outsourcingu to oszczędność czasu i pieniędzy po stronie Klienta i choć nie musi on prowadzić procesów rekrutacyjnych, które wymagają poświęcenia pieniędzy i czasu to dzięki tej usłudze ma stały dostęp do zasobów dostawcy. Po drugie dzięki kontraktowi typu body-leasing Klient zyskuje wsparcie sprawdzonego pracownika z doświadczeniem, którego jednocześnie nie zatrudnia. Kolejnym atutem jest szybkość wdrożenia programisty w projekt, z którym możesz zaczynać pracę od zaraz. Wynajęcie dewelopera do konkretnego projektu, a nie zatrudnienie to sporo zaoszczędzonego czasu. Pomijasz przede wszystkim żmudny proces rekrutacji i od razu przechodzisz do code review, które trwa znacznie krócej. Możesz też pominąć proces onboardingu związanego z kulturą firmową, jeżeli preferujecie pracę zdalną.