O Nas

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i doświadczenia Kandydatów z sektora IT.

Wierzymy, że możemy wszystko razem

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Lata naszych doświadczeń w pracy z korporacjami, firmami IT i agencjami rekrutacyjnymi, których logo rozpoznawalne jest w Polsce i na całym świecie, pozwoliło stworzyć Nam unikalne miejsce dla Kandydata i Klienta, które zdecydowaliśmy się nazwać HUB4IT mając nadzieję, że nazwa oraz charakter tego miejsca będzie sprzyjała budowaniu relacji pomiędzy wszystkimi stronami.
Doskonale rozumiemy zagadnienia związane procesem rekrutacji inżynierów IT, ale przede wszystkim potrafimy zrozumieć realne potrzeby Klienta w procesie rekrutacji, projektach IT czy relacjach międzyludzkich. Każdego dnia pracujemy na wspólny sukces, którego miarą są relacje i zwinne łączenie wszystkich ogniw w jednolitą całość.

Wysoka konkurencyjność naszej branży, wymaga od Nas ciągłego doskonalenia warsztatu naszej pracy i otwartości na nowe pomysły. Dlatego sami sobie nieustannie rzucamy nowe wyzwania, a część naszej pracy automatyzujemy zgodnie z obecnymi trendami IT na rynku, wierząc, że w ten sposób wyznaczamy nowe standardy w obsłudze Kandydata i Klienta Biznesowego.

Pomagamy dużym i małym firmom!

HUB4IT to firma, której głównym zadaniem jest pozyskiwanie najlepszych Kandydatów z rynku IT do projektów na rzecz Naszych Klientów. Naszym głównym celem jest pomoc w rekrutacji dla mniejszych i wyspecjalizowanych firm w tworzeniu dedykowanego oprogramowania, jak i dużych firm consultingowych wspierających  optymalizację rozwiązań u swoich Klientów końcowych. Każdego dnia poszerzamy grono profesjonalistów, których delegujemy do nowych rekrutacji IT na stanowiska, które odpowiadają bezpośrednio potrzebom Naszych Klientów, a to co Nas wyróżnia to nowatorski wymiar rekrutacji, dzięki któremu mamy wysoki wskaźnik dopasowania Kandydatów przekładający się na jakość naszych rekomendacji i szybkość zamykania całego procesu rekrutacji. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z HUB4IT.

Management

Management firmy HUB4IT to doświadczeni liderzy oraz praktycy w zakresie rekrutacji 360. Budują relacje, dbają o jakość oraz wspierają Klientów.