Nasze usługi

Opracowujemy kompleksowo strategie na potrzeby procesów rekrutacyjnych, wykorzystując doświadczenie własne i doświadczenie Naszych najlepszych Kandydatów.

IT Team Delivery

Bez względu na branżę, w której się znajdujesz, jeśli korzystasz z automatyzacji procesów lub zaawansowanych narzędzi, wcześniej czy później będziesz musiał mieć zespół IT u siebie. Zespoły, tworzące oprogramowanie lub aplikacje, muszą być skuteczne i wydajne, podobnie jak sieć, systemy bezpieczeństwa, czy systemy do backupu danych.

To, jak działają jak je organizujesz jest częścią kultury Twojej organizacji. HUB4IT może pomóc w dostarczeniu dowolnego zespołu w dowolnym czasie. Niektóre struktury zespołów radzą sobie z określonymi problemami lepiej niż inne i dlatego każda zmiana powinna zaczynać się optymalizacji i uzupełnienia zespołu o najmocniejsze ogniwa. Temu służy Team Delivery gdzie dostarczamy, zespół o określonych kompetencjach i uwarunkowaniach do tego aby twój biznes mógł prężnie działać i się dalej rozwijać.

Czym jest IT Team Delivery?

Team Delivery to sposób zorganizowania zespołu IT w taki sposób, aby wszyscy potrzebni do projektu ludzie pracowali w tym samym zespole. Zamiast kompletowania zespołu z oddzielnych osób, dostarczamy gotowy zespół gotowy do startu na życzenie Klienta lub bieżący zespół uzupełniamy o najsilniejsze ogniwa. 

Dla kogo usługa IT Team Delivery?

Ideą IT Team Delivery jest to, żeby skompletować i dostarczyć gotowy zespół do pracy, w którym Klient może potrzebować kompetencje od: Kierownika Projektu, przez Analityka Biznesowo - Systemowego, Architekta Rozwiązań, aż po zespoły Programistów Back-end i Front-end, Inżynierów QA, DevOpsów, czy innych osób kluczowych dla realizacji projektu. Takie zespoły produkcyjne stanowią często trzon i główną siłę IT dzięki której projekty nabierają tempa.