Nasze usługi

Opracowujemy kompleksowo strategie na potrzeby procesów rekrutacyjnych, wykorzystując doświadczenie własne i doświadczenie Naszych najlepszych Kandydatów.

Rekrutacje stałe IT

Rekrutacja stała to nic innego jak urzeczywistnienie metody direct search pod kątem znalezienia najlepszego Kandydata na stanowisko IT. Usługa ta charakteryzuje się określonymi parametrami pod kątem doświadczenia, znajomości wskazanej technologii, języków obcych, dostępności, stawki Kandydata oraz zmiennymi parametrami w postaci lokalizacji, wykształcenia czy nawet znajomości rozwiązań branżowych.

Rekrutacje stałe to działania jednorazowe czasem wręcz trudne, które zleca się profesjonalistom, wtedy kiedy własne formy i kanały rekrutacyjne zawodzą. Są one obarczone wysokim ryzykiem i niekiedy wydłużonym czasem dostarczenia Kandydata ze względu na jego okres wypowiedzenia u obecnego pracodawcy, potencjalne trudności negocjacyjne czy niechęć do podejmowania ryzyka.

Dla kogo jest usługa rekrutacji stałych?

Usługa rekrutacji stałych świadczona przez HUB4IT dedykowana jest firmom poszukującym wysoce wykwalifikowanych osób w obszarze IT. Na ogół są to Liderzy Techniczni projektów, Liderzy zespołów programistycznych czy konsultanci biznesowo – systemowi, znający od podszewki budowę i funkcjonalność takich systemów jak SAP czy Microsoft Dynamics AX. Zdarza się jednak, że ze względu na coraz to nowsze technologie firmy zlecają poszukiwanie osób biegle poruszających się w kilku stosach technologicznych tj. np. programista Python z ML (Machine Learning), Flutter Developer czy UX/UI Designer.