Oferta pracy

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i doświadczenia Kandydatów z sektora IT

SENIOR REACT NATIVE DEVELOPER

HUB4IT dla jednego ze swoich zagranicznych Klientów poszukuje doświadczonego programisty ze znajomością frameworków React i React Native.

Twój zakres obowiązków:

  • Pełna odpowiedzialność za cykl wytwarzania oprogramowania
  • Wsparcie zespołu poprzez dzielenie się wiedzą i pomysłami
  • Uczestnictwo w pracach zespołów projektowych
  • Praca z dokumentacją techniczną projektu
  • Współpraca z Architektem i PM

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w zakresie JavaScript (mile widziany TypeScript i GraphQL)
  • Praktyczna znajomość rozwiązań chmurowych np. AWS
  • Doświadczenie z frameworki React i React Native
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrum
  • Testy: integracyjne, aplikacyjne, regresji
  • Znajomość platform Android / iOS
  • Język angielski min B2

Stawka: 23.520 - 26.880 PLN NETTO [B2B]

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Zgoda