Blog

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i doświadczenia Kandydatów z sektora IT.

Zapraszamy do blogu HUB4IT

Nowe horyzonty współpracy

HUB4IT z dumą oświadcza, że pod koniec Marca 2024 r zawarliśmy nową umowę o współpracy ramowej z firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu oprogramowania dla branży e-Commerce, która posiada swoje oddziały nie tylko w Polsce ale również i na rynku USA.

Nasza współpraca będzie skupiać się na obszarze związanym z dostarczaniem programistów IT z obszaru PHP (Laravel) ale jesteśmy przekonani, że z każdym dniem będzie pojawiało się coraz więcej wyzwań w obszarze rekrutacji.

Mamy również nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu dotkniemy rynku za oceanem i będziemy mogli wspólnie wypływać na szerokie wody.

Firma będąca naszym nowym Klientem w swoich autorskich rozwiązaniach wykorzystuje technologię AI do usprawnienia procesów biznesowych i komunikacji. W portfolio rozwiązań można dostrzec nie tylko systemy e-Commerce ale również platformy B2B oraz B2C, doświadczenia czerpane z UX czy rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa IT.

Smaku dodaje fakt, że sukcesy Naszego nowego Klienta odnoszone w Europie, Azji i Ameryce Północnej, a także doświadczenie w wielu branżach i w różnych modelach biznesowych ugruntowały jego pozycję w świecie e-Commerce. Bardzo się cieszymy z faktu, że HUB4IT otrzymało szansę na tą współpracę.